واحدهای سازمانی

گروه روابط عمومی

روابط عمومي مجموعه اي از اقدامات و تلاش هاي آگاهانه، ‏سنجيده و برنامه ريزي شده به منظور جلب مشاركت عمومي و ‏استقراء و كسب تفاهم متقابل بين يك سازمان و گروه هاي مورد ‏نظر آن سازمان است. بايد پذيرفت كه روابط عمومي دانش، فن، ‏هنر و تخصص است كه داراي اصول فلسفي خاصي بوده و از ‏انگيزه بالايي براي خدمتگذاري به مردم و جامعه برخوردار ‏است.

گروه روابط عمومی مؤسسه خیریه عترت فاطمی از یک سو وظیفه مهم ارتباط مؤسسه با حامیان و خیرین را بر عهده دارد و از سوی دیگر نیز ارتباط و انتقال نیازهای خانواده های تحت پوشش به حامیان و مؤسسه را بر عهده دارد. این گروه با برقراری ارتباط با خیرین جهت حل مشکلات ازدواج، تحصیل، مسکن و درمان مددجویان، خدمات شایان توجهی انجام داده است.

 

عمده فعالیت ها:

برگزاری همایش جهت خیرین در مناسبت های مختلف، هماهنگی جهت حضور در برنامه های تلویزیونی و رادیویی با صدا و سیما، برگزاری جلسات با سازمان ها، اداره ها و خیرین جهت ارتباط مؤثر و معرفی مؤسسه، هماهنگی با نشریات و سایت های خبری جهت تهیه گزارش از عملکرد و فعالیت های مؤسسه، ایجاد ارتباط مناسب با هنرمندان کشوری، تولید کلیپ مستند از زندگی فرزندان تحت حمایت، تهیه خبر، گزارش خبري (با تصوير و يا بدون تصوير)‏، برگزاري مصاحبه مسؤولان مؤسسه، تهیه پوسترها، بروشورها، نشریات وكاتالوگ هاي تبليغاتي، بروز رسانی سایت و کانال تلگرام مؤسسه، تهیه و ارسال کتابخانه به مناطق محروم، حضور مستمر در سفرهای صله رحم.